Horský hotel Čeladenka

Mezi další nově zrealizované projekty patří Horský hotel Čeladenka. Celý areál hotelu je zasazen v nádherné přírodě chráněné krajinné oblasti Beskydy.

 

Další reference naleznete zde.

Milan Šádek

Vítěz "Olympia Amateur Europe 2014" s úspěchem používá přístroje společnosti Madisson!

 

Milan Šádek je považován za jednoho z největších talentů současné české kulturistiky a čestvě se stal vítězem "Olympia Amateur Europe 2014".  Milana trápily problémy se šlachovými úpony a proto navštívil Fyzio and beauty centrum Flora, kde podstoupil terapii rázovou vlnou Intelect RPW. Shlédněte přiložený odkaz na video o Milanovi.

 

Video - Tréninkový videolog Milana Šádka /doporučujeme část od 20:30/ http://kulturistika.ronnie.cz/c-17994-treninkovy-videolog-milan-sadek-02-2014.html

 

SPA hotel Zámek Lužec****

Mezi další zrealizované projekty patří SPA hotel Zámek Lužec, který disponuje moderním balneocentrem a širokou nabídkou tradičních i moderních procedur. Péče o klienty spadá do rukou kvalifikovaných lékařů, zdravotních sester, rehabilitačních pracovníků a dalšího zdravotnického personálu.

 

Shlédněte přiložené fotografie.

 

Další reference naleznete zde.

 

Rehabilitační chodník Sprintex

Začátkem dubna letošního roku jsme předali rehabilitační chodník Sprintex v Nemocnici Česká Lípa. Jsme rádi, že jsme pomohli rozšířit rehabilitační péči v této nemocnici.

 

Pro více informací o chodníku Sprintex nás neváhejte kontaktovat!

 

 

 

Zámek Hrádek u Sušice

Začátkem dubna letošního roku začal provoz dlouhodobého projektu zámeckého wellness v Hrádku u Sušice. Madisson byl vybrán jako dodavatel van a masážních místností. Přinášíme Vám pár fotografií, které Vás určitě přilákají k návštěvě Šumavy.

 

Shlédněte přiložené fotografie.

 

Další reference naleznete zde.

 

Cefar Chattanooga DJO Lázně Libverda ANdace Ereska
www & SEO - Jimsoft s.r.o., webdesign - mojegrafickestudio.cz