Spa Hotel Ulrika

V průběhu roku jsme se podíleli na výbavě významných wellness hotelů v Karlových Varech. Přinášíme Vám fotografie z čtyřhvězdičkového Spa Hotelu Ulrika, který se nachází přímo v centru Karlových Varů.

 

Další reference naleznete zde.

 

 

 

Wireless Professional

nejpokročilejší elektrostimulační přístroj na trhu

 

 

 

 • Bezdrátová technologie – pomocí bezdrátových modulů dává pacientovi volnost pohybu a umožňuje kombinovat aktivní cvičení s elektrostimulací pro lepší výsledky léčby.

 

 • Muscle Intelligence technology (mi-Technology) – unikátní technologie umožňující ideální nastavení parametrů jednotlivých programů pro každého pacienta. V každém modulu pro elektrody jsou k dispozici mi-SCAN, mi-TENS, mi-RANGE, mi-ACTION.

 

 • Dokovací stanice – design přizpůsobený profesionálním potřebám. Stanice je určena pro nabíjení ovládací jednotky  bezdrátových modulů. Obsahuje také úložný prostor pro ukládání příslušenství.

 

 • Snadná přeprava – pohodlné externí použití. Dokovací stanice umožňuje odpojení nabíjecí desky, kterou lze spolu s jednotkou a moduly vložit do cestovního kufříku.

 

 • Dálkové ovládání – ovládání všech bezdrátových modulů přímo z jednotky. Díky ochrannému silikonovému povrchu jsou tlačítka i jednotka voděodolné a zároveň si zachovávají svou ergonomii.

 

 • 71 unikátních programů

 

 • 4 nezávislé dvojice modulů pro elektrody
 • rehabilitační, analgetické, neurologické, vaskulární, fitness a estetické programy
 • možnost kombinace TENS + jiný program
 • přednastavené terapie + volné pozice pro vlastní terapie
 • vyhledávač motorických bodů – určuje optimální umístění elektrod

 

 

Shlédněte krátké video  zde.

 

Kontaktujte naše obchodní oddělení o cenovou nabídku info@madisson.cz.


 

Občanské sdružení Fokus

Jako každý rok tak i letos jsme  finančně podpořili chráněné dílny občanského sdružení Fokus Mladá Boleslav.

 

Občanské sdružení Fokus poskytuje sociální služby dlouhodobě vážně duševně nemocným v regionech Mladoboleslavsko, Nymbursko, Kolínsko a Karlovarsko. Jsme rádi, že můžeme pomoct i touto cestou.

 

Tým společnosti Madisson

 


 

 

 

 

 

 

Výbava Grandhotelu Pupp

V časopise Wellness magazín vyšel další zajímavý článek o novém balneoprovozu světoznámého Grandhotelu Pupp. Jsme velmi rádi, že jsme se na tomto projektu podíleli tak významnou měrou.

 

Více informací o Grandhotelu Pupp v Karlových Varech

naleznete v novinkách a referencích.

 

 

Teambuilding Madisson 2013

V extrémních letních podmínkách proběhl firemní teambuilding části obchodního a servisního oddělení. Jednalo se o velmi „náročný“ sjezd Vltavy za téměř 40 stupňových teplot. Ověřili jsme si, že dokážeme zabrat i v nestandardních podmínkách a „dojet“ ke svému cíli i přes řadu překážek, stejně jako se o to snažíme při své každodenní práci.

 

Team Madisson

 

více informací naleznete ve společenských událostech

Cefar Chattanooga DJO Lázně Libverda ANdace Ereska
www & SEO - Jimsoft s.r.o., webdesign - mojegrafickestudio.cz