Slavnostní galavečer

V Grandhotelu Pupp v Karlových Varech.

 

 

Dne 11.5.2013 v Grandhotelu Pupp v Karlových Varech proběhl SLAVNOSTNÍ GALAVEČER u příležitosti otevření nového wellness centra „Pupp Royal Spa“. Jako dodavatel zdravotnické a wellness technologie jsme byli pozváni generální ředitelkou Grandhotelu Pupp a bylo nám ctí se zúčastnit tohoto slavnostního galavečeru.

 

Přinášíme Vám pár fotografií.

Grandhotel Pupp Karlovy Vary

Nové wellness centrum Pupp Royal Spa

 

V dubnu 2013 přivítalo první hosty zbrusu nové Pupp Royal Spa v Grandhotelu Pupp v Karlových Varech.

 

Společnost Madisson byla vybrána jako dodavatel zdravotnické a wellness technologie. Jednalo se o dlouhodobý projekt, kdy se Grandhotel Pupp rozšířil o novou budovu lázeňského komplexu Pupp Royal  Spa. V roce 2010 bylo otevřeno centrum Pupp Royal Spa, kde se naše společnost podílela na kompletní výbavě první části rehabilitace a fyzioterapie. V rámci výběrového řízení jsme byli vybráni jako dodavatel i pro tento nový a unikátní lázeňský komplex.

 

Nabídka služeb světoznámého hotelu se tak ještě rozšířila o wellness programy v nové budově s vnitřním bazénem, saunami, párou a moderním fitness centrem. Soukromí a luxusní péči nabízí i privátní spa pro dva. Tradiční lázeňské procedury, založené na přírodním bohatství Karlových Varů i na moderních metodách současné medicíny, jsou k dispozici v balneocentru.

 

Pupp Royal Spa nabízí nejen klasické lázeňské procedury, které odedávna patří ke Karlovým Varům, ale také regenerační a relaxační wellness centrum. Historická část hotelu je propojena s novým objektem ve dvoře Grandhotelu, kde vyrostl zcela nový dům, jehož autorem je Karel Mrázek z architektonického atelieru KAAMA. Unikátní volba moderních materiálů dle současných trendů, v kontrastu s barokní podobou Grandhotelu Pupp, dala novému prostoru náležitě vyniknout. Důležitou součástí projektu byl také výběr barev a umístění prosvětlení tak, aby působilo odpočinkově a pomohlo rychleji navodit stav relaxace.

Do nové budovy se vstupuje z prvního patra
Grandhotelu Pupp. Hned u vstupu můžete využít skvěle vybavené fitness s nejmodernějšími přístroji. Dále je zde solná jeskyně, ordinace lékařů a místnosti poskytující tradiční karlovarské procedury. V moderní budově se nachází bazén,saunový svět, jehož součástí je privátní „spa pro dva“ Royal Spa Suite s whirlpoolem, masážními stoly, saunou a odpočinkovou zónou.

 

Mezi hlavní procedury Pupp Royal Spa patří koupele (bahenní, perličková, uhličitá), bahenní zábaly, přísadové koupele a masáže (klasické, reflexní i aroma masáže). Objednat si můžete také vedlejší procedury, které zahrnují lymfodrenáž, pneumopunkturu, individuální gymnastiku, inhalace, elektroterapii, magnetoterapii, oxygenoterapii, suchou uhličitou koupel, laserovou terapii, fyzioterapii, ultrazvuk nebo parafín na ruce.

 

Více najdete v sekci reference.

 

www.pupp.cz

 

http://cestovani.lidovky.cz/grandhotel-pupp-otevrel-nove-lazenske-centrum-fln-/aktuality.aspx?c=A130512_222625_aktuality_sk

 

http://www.kudyznudy.cz/Aktivity-a-akce/Aktivity/Pupp-Royal-Spa---regeneracni-a-relaxacni-wellness-.aspx

 

Školení rázové vlny

11.5.2013 proběhlo ve Fyzio and beauty centru Flora další školení novinek v oblasti rázové vlny - Intelect RPW a Intelect Mobile RPW.

 

Přinášíme Vám pár fotografií a krátké video z tohoto školení. Doufáme, že využijete další naše termíny.

 

V případě zájmu o naše školení pište na info@madisson.cz

 

Tým společnosti Madisson.

 

Czech Hotel Awards 2013

Madisson byl hrdým partnerem Czech Hotel Awards – Hotel roku 2013.

 

Naše společnost se stala jedním z partnerů akce Czech Hotel Awards – Hotel roku 2013. Tato největší událost roku v oblasti hotelnictví se uskutečnila 30. května 2013 ve Velkém sálu Paláce Lucerna.

 

Madisson zde jako jediný zastoupil oblast technologií pro wellness a lázeňskou péči.

 

Více infromací najdete na http://www.hotelawards.cz/.

 

 

 

Ocenění rázové vlny Intelect Mobile RPW

V rámci veletrhu Medical Fair 2013 v Brně proběhlo tradiční ocenění nejlepších exponátů Medical Fair Award. O výsledcích soutěže rozhodla komise, v níž zasedli odborníci z oblasti medicíny, medicínské techniky a rehabilitace. Ocenění Medical Award získala i naše rázová vlna Intelect Mobile RPW.

 

Cenu získala především svými jedinečnými vlastnostmi:

 

- jediný opravdu přenosný přístroj pro aplikaci rázové vlny

- jednoduchá obsluha

- aplikátory - švýcarská technologie

- možnost využití 2 aplikátorů a až 7 druhů vysílačů rázů

- madlo pro přenos přístroje, držák pro aplikátor a gel, akumulátor

 

Neváhejte nás kontaktovat pro bližší informace a cenovou nabídku na info@madisson.cz

 

Cefar Chattanooga DJO Lázně Libverda ANdace Ereska
www & SEO - Jimsoft s.r.o., webdesign - mojegrafickestudio.cz