MEDICAL FAIR 2013

Ve dnech 14. - 17.5.2013  proběhl na brněnském výstavišti veletrh  "Medical Fair 2013", kde jsme zákazníkům představili novinky naší společnosti. Děkujeme všem zákazníkům za návštěvu našeho stánku a zájem o naše produkty.

 

V rámci veletrhu proběhlo tradiční ocenění Medical Fair Award. O výsledcích soutěže rozhodla komise vedená profesorem Janem Žaloudkem, v níž zasedli odborníci z oblasti medicíny, medicínské techniky a rehabilitace. Ocenění Medical Award získala i naše rázová vlna Intelect Mobile RPW.

 

Přinášíme Vám pár fotografií z tohoto veletrhu a těšíme se na shledání s Vámi na dalším veletrhu.

 

Tým společnosti Madisson s.r.o.

 

Sponzorujeme vědce

     Společnost Madisson finančně podpořila prestižní mezinárodní vědeckou konferenci zaměřenou na výzkum v oblasti sacharidů ve zdraví a medicíně "10th Carbohydrate Bioengineering Meeting (CBM10)". Stovky vědců z celého světa zde budou prezentovat nejnovější poznatky o vývoji nových látek na bázi sacharidů a  jejich možného praktického uplatnění.

 

Konference proběhne v termínu 21. - 24. dubna v hotelu Pyramida v Praze a je pořádána Mikrobiologickým ústavem Akademie věd České Republiky, v. v. i. společně s Českou společností pro biochemii a molekulární biologii.

 


Internetové stránky konference:
http://www.cbm10.org/sponsors

Jarní úklid s Madissonem!

Výborná možnost obměny starých přístrojů za ty nejmodernější a spolehlivé!

     

     Společnost Madisson s.r.o. vyrábí, dodává a servisuje rehabilitační a wellness techniku. Věříme, že pokud naše produkty ještě nevyužíváte, mohla by se tato situace změnit níže zmíněnou akcí.

 

Připravili jsme pro Vás zajímavou jarní nabídku:

 

V RÁMCI PROGRAMU PRO ZKVALITNĚNÍ LÉČBY VE ZDRAVOTNICTVÍ

odkoupíme Vaše staré přístroje za neskutečně výhodných podmínek!

I za rozbitý a archaický přístroj můžete dostat třeba 150.000 Kč.

 

Tuto akci lze využít na všechny přístroje pro fyzioterapii, rehabilitaci, ortopedii, neurologii i ostatní odborné ambulance (po individuální dohodě i na jiné vybavení). Tato akce je časově omezena od 21.3. do 25.5.2013. Týká se omezeného počtu přístrojů.  Volejte tedy co nejdříve!

 

 Pokud například zvažujete nákup nového přístroje pro kombinovanou terapii - elektroléčba a ultrazvuk, odkoupíme Váš starý systém a Vy, místo standardní ceny například 86.900 Kč, zaplatíte pouze 50.900 Kč.  Získejte nejmodernější a spolehlivé technologie! Volejte si pro podrobné informace a obměňte své staré přístroje za těchto neobvykle výhodných podmínek.

 

Řada z Vás již naše produkty a služby využívá. Rádi bychom Vám touto formou poděkovali za projevenou důvěru. Věříme, že i v příštích dodávkách budeme spolupracovat. Zároveň bychom Vám rádi připomenuli, že vedle prodeje zajišťujeme také záruční a pozáruční servis, včetně preventivně bezpečnostních prohlídek za velmi zajímavé ceny. Prosím volejte a objednávejte!

Budeme velmi rádi, pokud využijete naši nabídku.

 

Tým společnosti Madisson s.r.o.

                    

             

 

 

Nemocnice Rakovník

Mezi další nově zrealizované projekty patří Masarykova nemocnice v Rakovníku. Začátkem března se konalo slavnostní otevření, kterého se zúčastnilo vedení naší společnosti. Shlédněte přiložené fotografie.

 

Další reference naleznete zde.

 

Školení rázové vlny

O víkendu proběhlo ve Fyzio and beauty centru Flora školení novinek v oblasti rázové vlny - Intelect RPW a Intelect Mobile RPW.

 

Přinášíme Vám pár fotografií z tohoto školení. Doufáme, že využijete další naše termíny.

 

Tým společnosti Madisson.

 

Cefar Chattanooga DJO Lázně Libverda ANdace Ereska
www & SEO - Jimsoft s.r.o., webdesign - mojegrafickestudio.cz