Nová reference Domov pro seniory Borová

Mezi další nově zrealizovaný projekt v oblasti vodoléčby patří  Domov pro seniory Borová.

 

Shlédněte nové fotografie.

Medica Düsseldorf 2012

V rámci největší mezinárodní zdravotnické výstavy, MEDICA 2012 v německém Düsseldorfu, byla  představena řada novinek pro rok 2013, na které se můžete těšit! 

 

Unikátní nové systémy pro fyzikální terapii, bezdrátová elektroléčba - revoluce ve fyzikální terapii, novinky v oblasti vodoléčby a další....Přinášíme Vám pár fotografií.

 

 

 

 

Nový produktový katalog

Nejobsáhlejší katalog zdravotnické, rehabilitační a wellness techniky na českém trhu!

 

Společnost Madisson vydala nový produktový katalog zdravotnické, rehabilitační a wellness techniky. V  novém katalogu naleznete podrobné informace o našich produktech, ale také novinky a produktové řady pro rok 2013. Katalog je členěn na několik částí:

 

  • Profil společnosti - představení společnosti
  • Přístrojová technika - rázová vlna, elektroléčba, ultrazvuk, laser...
  • Lehátka a stoly - elektrická a pevná lehátka, trakční stoly...
  • Hydroterapie - celotělové, končetinové vany ...
  • Wellness a fitness - suché masážní vany, kryokomory, sauny...
  • Spotřební materiál - nejširší nabídka spotřebního materiálu pro rehabilitace
  • Reference - fotogalerie referenčních pracovišť
  • Prezentace produktů na mezinárodních výstavách

 

Objednejte si u nás nový katalog se 130 stranami plný nejnovějších produktů a zajímavostí ZDARMA!

 

 

Grandhotel Pupp Karlovy Vary

PROJEKT „BALNEO A WELLNESS" - REKONSTRUKCE A DOSTAVBA GRANDHOTELU PUPP KARLOVY VARY

 

Společnost Madisson byla vybrána jako dodavatel zdravotnické a wellness technologie do jednoho z nejvýznamnějších hotelů v Karlových Varech, Grandhotelu Pupp. Jedná se o dlouhodobý projekt, kdy se Grandhotel Pupp rozšiřuje o novou budovu lázeňského komplexu Pupp Royal  Spa.

 

V roce 2010 bylo otevřeno centrum Pupp Royal Spa, kde se naše společnost podílela na kompletní výbavě první části rehabilitace a fyzioterapie (přístrojová technika, lehátka, hydroterapie). V rámci výběrového řízení jsme byli vybráni jako dodavatel i pro tento nový a unikátní lázeňský komplex.


Rok 2012 se zapíše do dějin Grandhotelu Pupp výstavbou nového lázeňského komplexu Pupp Royal Spa. Rozsáhlý balneoprovoz s vnitřním bazénem roste v zadním areálu hotelu.  V celé historii Grandhotelu Pupp se jedná o jednu z největších dostaveb, díky které se služby hotelu rozšíří o další lázeňské a relaxační procedury, vnitřní bazén, sauny, páry, moderně vybavené fitness centrum. Soukromí a luxusní péči nabídne privátní spa pro dva. Dokončení projektu je plánováno na jaro 2013.

 

Pro zajímavost můžete shlédnout vizualizace nového komplexu.

Iktové centrum KNTB Zlín

Společnost Madisson se podílela na vybavení Iktového centra zlínské Krajské nemocnice T. Bati, a. s.. Nové přístroje a technické vybavení bylo pořízeno v rámci projektu  „Modernizace a obnova přístrojového vybavení Iktového centra Krajské nemocnice T. Bati, a. s.“, jehož realizace začala letos v lednu. Cílem projektu bylo zkvalitnění a rozšíření poskytované zdravotní péče pro pacienty s cévními chorobami mozku.

 

Začátkem října se konalo slavnostní otevření, kterého se zúčastnilo vedení, primáři a zaměstnanci nemocnice, hejtman zlínského kraje a také zástupci naší společnosti. Ze slavnostního otevření Vám přinášíme pár fotografií.

 

Cefar Chattanooga DJO Lázně Libverda ANdace Ereska
www & SEO - Jimsoft s.r.o., webdesign - mojegrafickestudio.cz