"World of beauty and SPA"

Ve dnech 7. - 8.9.2012  proběhl na pražském výstavišti veletrh  "World of beauty and SPA", kde jsme zákazníkům představili novinky naší společnosti. Děkujeme všem zákazníkům za návštěvu našeho stánku a zájem o naše produkty. Přinášíme Vám pár fotografií z tohoto veletrhu a těšíme se na shledání s Vámi na dalším veletrhu.

 

Tým Madisson

"Bazény, sauny & Spa" 2012

Zveme Vás na 7. mezinárodní veletrh bazénů, bazénových technologií a saun "Bazény, sauny & Spa", který se koná v Praze souběžně s veletrhem "For Arch".

 

Vzhledem k tomu, že byly zrušeny veletrhy "Medical Fair" a Wellness Balnea" pro rok 2012, představíme Vám produkty na tomto veletrhu.

 

Naši expozici můžete navštívit ve dnech 18.-22.9.2012 na pražském výstavišti v Letňanech v návštěvních hodinách od 10.00 do 18.00 hod. (22.9. do 16.00 hod.). Na stánku č. 2C8 Vám představíme řadu novinek z oblasti produktů pro rehabilitaci a wellness.

 

Po dobu návštěvy je připraven se Vám věnovat obchodní tým Madisson. Přijďte se přesvědčit o kvalitě našich produktů a využít mimořádnou nabídku novinek a akčních cen!

 

Občanské sdružení Fokus

Společnost Madisson finančně podpořila chráněné dílny občanského sdružení Fokus Mladá Boleslav.

 

Nová reference LÚ Červená Voda

Mezi další nově zrealizované projekty patří i Léčebný ústav Červená Voda. Shlédněte přiložené fotografie.

 

Další reference naleznete zde.

 

Nakupujte na našem e-shopu!

Společnost Madisson nabízí široký sortiment kvalitního spotřebního materiálu pro rehabilitace, wellness a odborné ordinace za příznivé ceny: masážní emulze a oleje, rašelinové zábaly, papírová prostěradla, parafín, rehabilitační podložky, tejpy, elektrody, naučné plakáty, skládací lehátka, stoličky, židle a další doplňky.

 

Nově máme v nabídce BIO produkty - masážní svíčky, masážní panenské oleje, bio voskové zábaly a jiné další.

 

Využijte náš bazar pro koupi a prodej použitého zboží, najdete zde lehátka, vany a jiné produkty za velmi zajímavé ceny;

 

Cefar Chattanooga DJO Lázně Libverda ANdace Ereska
www & SEO - Jimsoft s.r.o., webdesign - mojegrafickestudio.cz