Nová reference SŠ Soběslav

Shlédněte novou referenci vodoléčby a další významné reference.

 

http://www.madisson.cz/cz/reference.phtml

Pozvánka na sjezd v Luhačovicích

Ve dnech 11. – 12. května 2012 se v Luhačovicích koná XIX. Sjezd společnosti rehabilitační a fyzikální medicíny. Přijďte nás navštívit a informovat se o novinkách a akcích na vybrané produkty, které jsme pro Vás připravili.

 

Těší se na Vás tým Madisson

Nová reference Hotel Thermal!

Nově otevřené balneocentrum v Hotelu Thermal!

 

 

Společnost Madisson vybavila nové balneocentrum v Hotelu Thermal v Karlových Varech. Centrum bylo vybaveno osmi vanami, z nichž čtyři jsou multifunkční a čtyři na bahenní koupele. Další novinkou z oblasti vodoléčby je tzv. Kneippův chodník, whirpool, parní lázně, solná jeskyně, fitness a nový bazén s protiproudem. V balneocentru naleznete také masážní místnost a klasickou či infrasaunu.

 

Více informací najdete v našich referencích a na http://www.wellnessnoviny.cz/clanek/hotel-thermal-dokoncil-sve-balneocentrum/.

www.hydroterapie.cz

Stránky plné informací o hydroterapii!

 

 

 

Chcete se dozvědět více o nové generaci van? Plánujete rekonstrukci Vašeho zařízení nebo řešíte projekt úplně nového balnea, wellness centra, hotelu? Tak jste na tom správném místě.

 

Všechny potřebné informace najdete na webových stránkách www.hydroterapie.cz nebo jednoduše stačí kontaktovat naše obchodní oddělení na info@madisson.cz. Rádi Vám poradíme s Vašim projektem a vypracujeme cenovou nabídku.

  

Nová reference Nemocnice Říčany, a.s.

Shlédněte novou referenci vodoléčby a další významné reference.

 

http://www.madisson.cz/cz/reference.phtml

Cefar Chattanooga DJO Lázně Libverda ANdace Ereska
www & SEO - Jimsoft s.r.o., webdesign - mojegrafickestudio.cz