RecoveriX systém

Bezdrátové EEG kombinované s virtuální realitou a funkční elektrostimulací.

Bezdrátové EEG kombinované s virtuální realitou a funkční elektrostimulací.

VitalStim terapie

Elektrostimulační přístroj s EMG a zpětnou vazbou pro terapii dysfagie

Elektrostimulační přístroj s EMG a zpětnou vazbou pro terapii dysfagie.

EMEA - Setkání distributorů DJO

 

Jako výhradní distributor společnosti DJO přinášíme fotografie ze setkání distributorů Evropy, středního východu a Afriky , které proběhlo v Portugalsku. Můžete se těšit na řadu novinek, které zde byly představeny a na trhu se objeví již na podzim!

Robotická rehabilitace - Tereziny lázně Dubí

 

V červnu letošního roku jsme realizovali významnou zakázku v oblasti robotické rehabilitace se zpětnou vazbou.

 

Náš významný a dlouholetý klient Tereziny lázně Dubí a.s. se rozhodl pro zásadní inovaci a pořídil unikátní robotický systém pro vertikalizaci a nácvik chůze - G-EO SYSTEM. Jedná se o první instalaci takto pokročilého systému v České republice.

 

Jednoznačnou výhodou tohoto moderního robotického systému je rychlé nastavení a upevnění pacienta do systému, snadné a intuitivní ovládání, jednoduché přenastavení na pediatrický modul, nehlučný provoz a bezproblémový přístup terapeuta k pacientovi zepředu i ze stran. Jako nadstandard je u plné verze tohoto systému k dispozici funkce nácviku chůze do schodů a ze schodů a adaptivní mód.

 

Uvedená pozitiva dokládají i první dojmy z používání instalovaného systému v Tereziných lázních. Ten vzbudil nejen zvědavost a zájem ze strany klientů, ale také potěšení ze strany personálu. Systém totiž umožní maximálně efektivní terapii, zároveň dodá klientům pocit reálné chůze a díky přehledné obsluze umožňuje terapeutům věnovat maximum času a soustředění směrem ke klientovi.

 

Vedle systému G-EO používají v Tereziných lázních také námi dodávaný robotický systém na funkční terapii horní končetiny ARMOTION a přístroj pro aktivní rehabilitaci ruky RAPAEL.

Oba přístroje nabízejí zpětnou vazbou pomocí řady motivačních her a následného reportingu.

 

Odkaz na web Tereziných lázní s informacemi a fotografiemi:

 

http://www.laznedubi.cz/cs/lecba-a-rehabilitace/roboticka-rehabilitace

 

Workshop přístrojové techniky rehabilitace

V druhé polovině června jsme pořádali worshop zaměřený na Radiofrekvenční terapii a Rázovou vlnu v Praze na Floře. Pozvání přijalo několik desítek klientů a mezi přednášejícími byl i zahraniční host z Francie – Olivier Corselle, který měl na starost TR Terapii. Za Rázovou vlnu přednášel Mgr. Jiří Pavlíček. 

 

Shlédněte ukázku několika zajímavých fotografií.

 

Team Madisson

Cefar Chattanooga DJO Lázně Libverda ANdace Ereska
www & SEO - Jimsoft s.r.o., webdesign - mojegrafickestudio.cz