Novinka SKINFRESH, revoluční systém pro omlazení pokožky a zdravé opálení!!!

SkinFresh je světelná terapie využívající nízké frekvence světla (633 nm) a vytváří efekt foto-bio stimulace v kůži. Ten stimuluje přirozenou produkci proteinů jako je právě kolagen a elastin, které vrací kůži ztracenou pružnost a hladký svěží vzhled. Účinnost ošetření pleti touto frekvencí červeného světla byla zkoumána a dokumentována v mnoha nezávislých studiích.

Studie, které provádí NASA, ukázaly, že obsah kolagenu v buňkách kůže po pravidelném ošetření tímto světlem se zvýšil 5 krát ve srovnání se stavem před léčbou.

SkinFresh Atlantic 24/17

SkinFresh Tancan 3000

SkinFresh 6

GRANDHOTEL PUPP


Společnost Madisson byla vybrána jako dodavatel kompletního vybavení pro „Pupp Royal Spa“ Grandhotelu Pupp v Karlových Varech. Centrum bylo vybaveno špičkovými přístroji a produkty, které aktuálně udávají trendy v lázeňství a balneoterapii.

Představení nového typu rázové vlny pro obchodní team Madisson


Celosvětové představení nového typu rázové vlny Intelect RPW - USA, Kalifornie, Vista


Slavnostního květnového představení této novinky se zúčastnilo více než 150 zástupců z celého světa! Věříme, že i na českém trhu si tento jedinečný produkt nalezne význačné místo

AIREX - nová technologie pomůcek pro fyzioterapeuty

Podložky Airex jsou vyrobeny z neporézního, protiskluzného, antibakteriálního materiálu, a proto nevstřebávají žádné nečistoty ani vlhkost! Nezpůsobují popálení při oděru. Jsou oboustranně použitelné, vhodné také pro cvičení do bazénů.

Airex - jedny z nejlepších podložek pro opravdu zdravé cvičení. Více... AIREX

Objednat si je můžete v na našem E-shopu !!!


Cefar Chattanooga DJO Lázně Libverda ANdace Ereska
www & SEO - Jimsoft s.r.o., webdesign - mojegrafickestudio.cz