Robotika na německé klinice Bavaria

Společnost Madisson prezentuje na českém trhu švýcarské rehabilitační robotické systémy Reha Technology. Dne 23.3. 2016 proběhla prezentace dvou robotických systémů instalovaných na jedné z největších německých klinik – Bavaria klinika. Jedná se o nejpokročilejší systémy G-EO pro nácvik chůze u pacientů se ztrátou pohyblivosti. Věříme, že i čeští pacienti budou mít brzy možnost rehabilitovat na tomto špičkovém zařízení.

Zpětnovazební rukavice Rapael

Společnost Madisson přináší na český trh řadu inovativních technologií. Jednou z nich je i zpětnovazební rukavice pro aktivní rehabilitaci s motivačními programy – RAPAEL. Dne 18.3. proběhla v sídle společnosti návštěva zástupce výrobce s prezentací pro obchodní team Madisson!

Imoove u Madissonu

V naší nabídce nově naleznete motorizovanou plošinu Imoove. Tato technologie je určena pro funkční rehabilitaci, sportovní diagnostiku, diagnostiku rovnováhy a koordinace s využitím elisférického, spirálovitého 3D pohybu.

Nabízíme modely pro rehabilitační, ortopedická a neurologická pracoviště, stejně tak pro kliniky zaměřené na dětské pacienty nebo seniory. Z komerčních provozů lze doporučit tuto technologii také pro hotely, fitness zařízení, sportovní kluby a domácí cvičení a rehabilitaci.

 

Imoove je zařízení, které dokáže pracovat s celým tělem a stimulovat tak více než 95% svalové hmoty najednou. Počínaje vyhodnocovacími programy až k celkovému znovunabytí rovnováhy těla dokáže Imoove optimalizovat propriocepci, svalový obal a pohybovou koordinaci, a to vše na pouhých 4 m2. Unikátní elisférický pohyb, je kombinací více eliptických drah v části velké koule. Elisférický pohyb, odvozený od pozorování vzájemných pohybů obratlů, trojrozměrně ve spirálovitém a nelineárním pohybu znovu uvádí do pohybu svalové řetězce a klouby v celém těle. Různá nastavení vyvolávají proměnlivé elisférické pohyby související s proměnlivou polohou chodidel na desce.

 

Pro bližší informace a nabídku jednotlivých modelů nás prosím kontaktujte.

 

Robotická asistovaná rehabilitace

Představujeme nové technologie v oblasti roboticky asistované rehabilitace, které od léta roku 2015 můžete najít v našem portfoliu. Společnost Madisson výhradně zastupuje švýcarského výrobce a vývojáře REHA TECHNOLOGY, která má celosvětově významné postavení v oblasti robotických systémů.

 

Produkty:

 

G-EO SYSTEM TM – robotický systém se závěsným systémem pro nácvik chůze s unikátními funkcemi částečného pohybu, chůze ze schodů a do schodů. Velkou výhodou je krátký čas na nastavení pacienta do systému, snadná manipulace a potřeba pouze 1 terapeuta! Možností je také rozšíření o pediatrický modul pro děti, elektrostimulační modul, modul podpory kolenních kloubů, modul pro měření srdečních funkcí a krevní saturace a mnoho dalších. Vizuální zpětná vazba na LCD obrazovce v reálném čase pro zefektivnění terapie a příjemnější pocit pacienta.

 

FIRST MOVERTMrehabilitace dolních končetin (hlezna, kolena, kyčle) pacientů upoutaných na lůžko v nejčasnější fázi rehabilitace. Se systémem lze přijet k lůžku a snadno nastavit rozsahy a parametry pohybu pacienta. V následné fázi rehabilitace možnost cvičení z vozíku. Současný nebo střídavý pohyb dolních končetin. Pohyby: plantární a dorzální flexe, flexe a extenze kolen.

 

ARMOTIONTM terapie horních končetin ze zpětnou vazbu a motivačními programy pro pacienty s neurosvalovými dysfunkcemi. Pasivní a aktivně-asistované módy rehabilitace. Tréninkové programy pro zlepšení kognitivních funkcí.

Gratulujeme Gabriele Soukalové

     Gratulujeme Gabriele Soukalové a ostatním reprezentantům k dalším úspěchům během zámořských závodů Světového poháru. Věříme, že jim při tréninku a následné rehabilitaci napomohly dodané přístroje Wireless Profesional. Jen tak dál a držíme palce i v následujících závodech a mistrovství světa!

 

 

 

Tým Madisson

 

Cefar Chattanooga DJO Lázně Libverda ANdace Ereska
www & SEO - Jimsoft s.r.o., webdesign - mojegrafickestudio.cz