Firemní školení, září 2015, Francie

V zaři proběhlo v Paříži produktové a servisni školení DJO s představením noveho produktu LPG Huber 360. Jsme rádi, že máme možnost se stále posouvat!

 

Tým Madisson

 

Firemní školení, červen 2015, Francie

První zastávka po Francii bylo školení a workshop naší firmy na nový přístroj TR Terapie Winback, který se udál během června letošního roku. 

 

Snažíme se posouvat dál, a tak Vám nabízet zcela nové a neotřelé technologie, které budou posouvat dál i Vás.

 

Tým Madisson

 


Český biatlonový tým

Jak se Českému biatlonovému týmu pracuje s přístrojem Wireless Professional?

Wireless Professional se řadí mezi nejvyspělejší elektroterapeutické systémy současnosti, nabízí optimální terapii s naprostou efektivitou v čase i v účinnosti. Jedná se o jedinečnou a inovativní bezdrátovou technologii. Pomocí tohoto přístroje lze provést kompletní diagnostiku „Mi-Technology“, která Vám proměří sval a nastaví optimální a efektivní parametry proudu. Přístroj má 71 programů, proto je možné provádět řadu různých typů ošetření, mezi něž se řadí například rehabilitační, analgetické, vaskulární terapie, neurologické, fitness a estetické programy včetně masáže.

 

Právě tyto jedinečné výhody přispěly k tomu, že se elektroterapeutický přístroj Wireless Professional stal nedílnou součástí rehabilitačního vybavení České biatlonové reprezentace. Masérka českého biatlonového týmu Irena Česneková s ním má bohaté zkušenosti při ošetřování svých svěřenců, kteří musí každodenně podávat fyzické výkony.

 

Po všem tom trénování na stadionu a závodech je potřeba těžce namáhaným sportovcům trochu ulevit. K tomu Irena Česneková, někdejší česká reprezentantka a v současnosti masérka biatlonové reprezentace kromě běžné masáže, používá různé rehabilitační pomůcky a přístroje.

 

K nejefektivnějším řešením, jak pomáhat regeneraci svalů, se bezesporu řadí také elektroléčba. „Elektroléčbu jako takovou používáme dlouho – stejně tak i ultrazvuk a laser. Zhruba pět let pracujeme s přístrojem Compex, který je ale se sportovcem „spojen“ kabely. Nároky na masáže a tudíž i na přístroje stále rostou a jedním z kriterií je snadná manipulace a jednoduché ovládán. Z těchto důvodů jsme se před dvěma roky rozhodli omladit naše přístrojové vybavení, a zakoupili jsme nový bezdrátový přístroj Wireless Professional. Nejdříve jsme měli od společnosti Madisson s.r.o. přístroj zapůjčený, abych si ho já i moji svěřenci mohli vyzkoušet. Testování proběhlo na soustředění, kde si tento přístroj závodníci okamžitě oblíbili. Protože jsme byli s přístrojem Wireless Professional nad míru spokojeni, pořídili jsme do našeho týmu biatlonistů hned dva přístroje - jeden používá ženská a druhý mužská reprezentace.“

 

Firemní školení, červen 2015, Polsko

Koncem června proběhlo v partnerské firmě Meden v Polsku, školení jejich novinek z oboru vodoléčby a rehabilitace. Tak jako u školení v Německu i Slovensku se na cestu podívalo servisní oddělení za účelem dalšího prohloubení znalostí. Školení bylo provedeno dle nového zákona č. 268/2014 Sb., který nabyl účinnost 1. dubna 2015.

 

Tým Madisson

Nové reference

Shlédněte naše nové reference a nechte se inspirovat při rekonstrukci Vašeho zařízení nebo při realizaci nových prostor. V záložce reference najdete fotogalerii významných zařízení. K těm novějším patří:

 

 

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat!

 

Cefar Chattanooga DJO Lázně Libverda ANdace Ereska
www & SEO - Jimsoft s.r.o., webdesign - mojegrafickestudio.cz