Profil společnosti

Společnost Madisson s.r.o. působí v oblasti vývoje, výroby, dodávek a servisu techniky pro zdravotnictví a wellness. Byla založena v roce 1999 a od svého počátku realizovala mnoho významných projektů. V současné době patří s nejširší produktovou nabídkou na trhu mezi klíčové dodavatele výrobků a zařízení pro rehabilitaci a wellness.

 

Nabídka společnosti je profilována do pěti základních kategorií: přístrojová technika, lehátka a stoly, pokročilé systémyhydroterapie, wellness a fitness.

new_photo_all_peoples_of_Madisson_2016_ODE.jpg

obchodní tým Madisson

Vedle své vlastní produkce, zastoupené zejména rehabilitačními a vyšetřovacími lehátky, zakázkovou výrobou rehabilitačních a wellnessových van a nerezových zvedáků spolupracuje společnost Madisson s řadou světových výrobců. Řadu z nich výhradně zastupuje a nabízí rovněž odborný autorizovaný servis.

 

Vedle naprosto zásadního postavení společnosti na trhu ČR působí a dodává Madisson s.r.o. i do celé řady dalších zemí. Kompletně jsme vybavili rehabilitační a lázeňské provozy například na Slovensku, v Německu, Rusku, Kazachstánu, na Ukrajině, v Saudské Arábii a dalších zemích.

 

Společnost Madisson má na českém trhu tisíce referenčních pracovišť z různých oborů. Mezi naše zákazníky patří odborné rehabilitační ústavy, léčebny dlouhodobě nemocných, ústavy sociálni péče, domovy pro seniory a další. Zde stoji za to zmínit například Rehabilitační ústav Kladruby, Hamzovu dětskou léčebnu a Odborný rehabilitačni ústav Jevičko. Co se týka nemocnic a poliklinik, k těm významnějším patří Fakultní nemocnice Plzeň, Vojenská nemocnice ve Střešovicích, Fakultní nemocnice Olomouc, Karlovarská krajská nemocnice, Nemocnice milosrdných sester Karla Bartolomějského v Praze, FN Brno, FN Hradec Králové, FN u Sv. Anny v Brně a desítky dalších. Významnou skupinou našich zakazníků jsou také lázeňské domy, wellness hotely a obdobná nestátní zdravotnická zařízení. Zde naše společnost také realizovala řadu významných projektů. Z těch známějších jmenujme kompletní vybavení lázeňského centra Pupp Royal Spa Grandhotelu Pupp Karlovy Vary, Hotel Thermal Karlovy Vary, Parkhotel Tosch v Kašperských Horách, Národni dům a Zlatá Husa v Praze. Výčet těchto referenčních pracovišť rozhodně nekončí jen u pětihvězdičkových hotelů. K dalším zákazníkům v této oblasti patří například Léčebné lázně Mariánske Lazně, a.s., Lázně Luhačovice, a.s., Lázně Darkov, a.s., Lečebné Lázně Bohdaneč, a.s., Sanatoria Klimkovice a.s., Tereziny lázně Dubí a řada dalších. V neposlední řadě společnost Madisson spolupracuje a vybavuje řadu ambulantních zdravotnických pracovišť a nespočet rehabilitačních ambulancí, wellness center, sportovních a fitness klubů. V posledních letech se rozrostl počet klientů z řad wellnessu a sportu. Vedle podobných center naše společnost spolupracuje například se sportovními kluby HC Pardubice, HC Slavia Praha, SK Slavia Praha, FC Písek, FC Viktoria Plzeň, FAČR, USK Praha, reprezentace mužů v házené a dalšími.

 

Společnost Madisson má v Česke republice celou řadu servisních a zákaznických pracovišť. Mezi hlavní patří obchodní a servisní centrála společnosti v Praze, obchodní a servisní pobočka pro Moravu v Boskovicích a servisní pobočka pro Karlovarský kraj v Karlových Varech. Vedle těchto firemních poboček disponuje společnost celorepublikovou servisní sítí, tak aby byl rychlý a levný servis dosažitelný z každého regionu.

 

Vedle kvalitních technologií a nadstandardních služeb poskytujeme našim klientům osobní a profesionalní přístup. Společnost Madisson dlouhodobě udává trend v oblasti rehabilitace a wellness. Našim cílem je vždy nabízet to nejlepší a mít radost ze spokojených a dlouhodobých klientů. V případě, že zvažujete nákup zdravotnické techniky, kterou nabízí společnost Madisson, naši odborníci se Vám budou maximálně věnovat tak, abyste i Vy rozšířili řady našich spokojených zákazníků.

 

Za Madisson s.r.o.

Mgr. Robert Vojtíšek, MBA

Ředitel společnosti

Cefar Chattanooga DJO Lázně Libverda ANdace Ereska
www & SEO - Jimsoft s.r.o., webdesign - mojegrafickestudio.cz