Systém DAVID

Terapeutické posilovací stroje se zpětnou vazbou

DIAGNOSTICKO – REHABILITAČNÍ CVIČEBNÍ STROJE - SYSTÉM DAVID

 

Systém DAVID je unikátní soubor diagnosticko-rehabilitačních cvičebních strojů, které jsou určené pro léčbu, prevenci a pokročilý měřící a monitorovací systém (EVE Professional – eValuated exercise) potíží v oblasti zad respektive kyčlí a kolen.

 

Stroje jsou vybavené monitorovací jednotkou (EVE Terminal), která je ovládána pomocí 10“dotykového barevného displeje a RFID čtecích karet. Monitorovací jednotka se připojuje na centrální server s databází jednotlivých pacientů (EVE Info-Kiosk a EVE Web) a jejich léčebných výsledků a cílů. Server v reálném čase zpracovává data z jednotlivých přístrojů, automaticky je zálohuje a výsledky distribuuje připojeným jednotkám. Následně je možnost vytisknout zprávu o pacientově stavu, jeho cvičebních (osobních) parametrech a progresu.

 

Systém stojů DAVID umožnuje: vedení – testování – analýzu - motivaci – cvičení - kontrolu – progres

 

Technologie DAVID zajišťuje bezpečný, izolovaný a přirozený pohyb bez negativního vlivu na klouby a vazy.  Plynule nastavitelné zatížení může být řízeno elektronicky nebo manuálně po 1 nebo 2,5 kg.

 

Nastavitelnost rozsahu pohybu a vizuální zpětná vazba pro pacienta i terapeuta umožňuje včasnou a cílenou rehabilitaci po operaci nebo zranění. Zároveň však pomáhá předcházet chronickým potížím spojeným např. s jednostranným zatěžováním, špatnými pohybovými stereotypy atd.

 

Přístroje navíc umožňují vybudování tzv. satelitních center, kdy může terapeut sledovat výsledky pacienta i na dálku z jiného zařízení.

Všechny stroje DAVID mají zdravotnickou certifikaci.

 


 

Ukázky vyhodnocení EVE Professional

  

Lat_flexion.jpg
G120_A.jpg
G120_B.jpg
G140_EXT_B.jpg
G140_LAT_A.jpg
G140_LAT_B.jpg
floorplan-3D.jpg
G200_web.jpg
Generation_Line.jpg
Cefar Chattanooga DJO Lázně Libverda ANdace Ereska
www & SEO - Jimsoft s.r.o., webdesign - mojegrafickestudio.cz